Reference

Ohlasy spokojených klientů

Konečně něco co v Ústí dává opravdový smysl! Skvělý team lidi, kteří se spojili pro dobrou věc, a jde jim to. Kvalifikovaní psychologové, kteří vás navedou jak se přes všechno přenést. Určitě ráda všem doporučím.  

Paní Mgr. Štréblová je opravdu moc příjemná paní. Dokáže výborně naslouchat a následně poradit v nelehkých životních situacích. Velice děkuji nejen paní magistře, ale také celému týmu poradny. Vřele doporučuji  

Spokojena!100% doporučuji.  

Tímto bych chtěla poděkovat paní Zdeňce Jakubové a Bc. Barboře Vančurové za umožnění vykonat praxi potřebnou k úspěšnému zvládnutí UJEP, Obor Sociální politika - sociální práce v Poradně pro rodinu a mezilidské vztahy. Měla jsem možnost poznat náplň jejich práce a dojít k závěru, že tato práce má smysl. Obě dámy byly vstřícné, milé a ochotné. Všem vřele poradnu doporučuji.

Děkujeme paní Zdeňce Jakubové - sociální pracovnici za vstřícný přístup ke studentům oboru Pečovatelské služby,za ochotu při sjednávání termínů exkurzí, protože dokáže vyjít vstříc našim požadavkům.

Exkurze má vždy promyšlené tak, aby do děje vtáhla i naše žáky.
Působí na ně milým a klidným dojmem.
Citujeme naše žáky:,,Paní Jakubová je nejlepší, nejmilejší, prostě fajn."
Na přání studentů máme sjednán další termín.
Děkujeme, učitelky OV Čmejlová a Veselková

Názory studentů:

  • Dobrý den, vaše poradna se mi velice líbila, a jsem moc ráda za pomoc v mé rodině, chtěla bych určitě další projekt třeba o rodině nebo tak, byli jste na nás hodný a moc milý...děkuji vám moc za setkání s vámi...určitě bych vás navštívila znova..Na shledanou a moc děkuji za spolupráci.
  • Dobrý den moc se mi u vás líbilo a chtěla bych znova, dozvěděla jsem se hodně zajímavých věcí.
  • Dobrý den, chci vám napsat, že se mi to moc líbilo a chtěla bych tam ještě jednou, jste hodna milá upřímná a skvělá paní, rádi jsme vás slyšeli a jste moc příjemná.